Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu szkoleń dla rynku MŚP, podmiotów niezarobkowych i jednostek samorządowych od tego miesiąca przedstawiamy symulację team building: Szkoleniowe rozgrywki w autorskim wariancie gry w jazda na rowerze między przeszkodami (Roboczy tytuł zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak wyraża przebieg tego modułu.)
Ninieszą symulację stosujemy na szkoleniach z rozwoju menedżerskiego, z asertywności i na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej wykorzystanie to Szkolenia Z Zarządzania Projektem.

KATEGORIA GRY:
Tematyka ćwiczenia: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia licencji: Cypr Północny
Czas trwania gry i podsumowania: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksymalnie 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: waveboard – sztuk sześć, deska murarska – sztuk sześć, notes samoprzylepny – sztuk cztery, trochę majonezu, paczka cynamonowych kredek, szpatułka z silikonu

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Felis Wojciech Niedbała, Convert Paper spółka z o.o. S.K.A., BRZECHWA Spółka Jawna, Fabryka Mebli „”Ceglewski” Sławomir Ceglewski, TECHROM Przedstawicielstwo Usług Specjalistycznych Przygocki sp. j. , Fortis-Systemy Fasadowe Sp. z o.o., NZOZ VISUS Poradnia Okulistyczna Maria Dalz, Gmina Jaraczewo, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Gmina Września, Miasto Poznań, Pracownia Kultury Współczesnej, Centrum Inicjatyw Oświatowych, Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, Stowarzyszenie Dializowanych przy Szpitalu Praskim , „, Stowarzyszenie Profilaktyki Depresji „ISKRA”, Stowarzyszenie Szkół Aktywnych, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też prowadzona na studiach podyplomowych „Kształcenie dorosłych”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom kupującym licencję proponujemy poniższe lektury:

 • Biznesplan. Model najlepszych praktyk-Jerzy Skrzypek
 • Rynkowy umysł-Michael Shermer
 • Aktywne ćwiczenia szkoleniowe. Uczenie przez doświadczanie-Mel Silberman
 • Wall Street. Giełdowe mądrości, maksymy i aforyzmy-Mark Skousen
 • Nie tylko zespół-Meredith Belbin
 • O krok dalej. Jak motywować pracowników-Chris Brady, David Macleod
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Wojcieszów, pałac Vena Romantik, ulica Nowogrodzka 33
  Cena programu: 3000 zł plus VAT. Proponujemy możliwość płatności ratalnie – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie programu znajduje się catering. Przystawka: Karkówka marynowana w ziołach prowansalskich . Zupa: Energetyczna zupa imbirowo – szpinakowa. Drugie danie: Placek ziemniaczany z gulaszem piwnym z mięsem i warzywami.. Deser: Deser jogurtowy z mango i bananem z posypką z czarnego sezamu . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *